İstanbul’un fethiyle başlayan Türkiye’nin fethi !


29 Mayıs günü başlayan kıvılcım günden güne büyüyerek alevlere dönüştü. Halkın haklı isyanına ve haykırışlarınlegal-coursesa başta şiddetle karşılık verilmemiş ve de seslere kulak verilmiş olsaydı, olay bu vahim noktalara gelmezdi.

Ülkemizde haklı haksız birbirine karışmış, canı sıkılan, hazır ortalık bulanmışken bende araya sıkışıp alevi körükleyeyim diyen kendisine bile hayrı olmayan insanların,  gizli güçlerin, iç ve dış teröristlerin, hırsızların, dalkavukların, ayyaşların cirit attığı meydan savaşına dönüştürülmüştür.

Haklı davamızı kazanacak iken, hain emellere sermaye yapmamalıyız. 15 gündür evlerini, çoluk çocuğunu, ailesini meydanlara taşıyan sesli ve de sessiz isyanını duyurmak isteyen vatandaşı duyan duymuştur.  Gereği öyle yada böyle mutlaka yapılmalıdır.

Etrafında olup biteni şaşkın gözlerle izleyen, ne olup bittiğini tam olarak kavrayamayan çocuklarımızın daha fazla mağdur ve zarar görmemeleri için büyüklerimizin akli selim ve tedbirli davranmaları, davamızı legal yollarla çözmemiz, illegal yollarla ülkemizi kaosu sürükleyen gizli  siyasi emellere peşkeş çekilmemesi için tüm gücümüzle sağduyuyla hareket etmeli, asalakları aramızdan ayıklamalıyız.

Devletten daha güçlü olduğumuzu göstermek istiyorsak, zafer nişanı olarak hanemize beyaz bayraklarla dönerek, kanımızı kene gibi emen aramıza sızan gafilleri, teröristleri meydanı basan panzerlere bırakmalıyız.

Ve günlerdir eylemciler gibi emniyet güçlerinin de evlerinden, ailelerinden ayrı kaldıklarını, emir komuta zinciri ekseninde hareket ettiklerini  ve de bu durumdan onların da hoşnut olmadıkları aşikardır.

Yıllardır ülkemde ters giden bir şeyler var. Yok yere ölen polis ve askerlerimizi şehit verirken döktüğümüz gözyaşlarımızı ve de onların hayatta kalmaları için verdiğimiz mücadeleyi, lütfen şimdilerde de hatırlayalım ve hatırlatalım.

Reklamlar

Hakkında Ayşegül Karayel
Yaşamla ilgili bilgi ve deneyimlerime bu sahada devam etmekteyim. Beni takip etmeye devam ediniz , çünkü ben sizi daima takip ediyor olacağım..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: